Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Przyjaciele zwierząt 2012” zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i Urząd Miasta Nowy Targ. Przeznaczony on był dla dzieci klas I-III szkoły podstawowej. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać prace plastyczną dowolną techniką na temat „Zwierzęta Polskich Parków Narodowych”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości dziecka na świat zwierząt oraz promowanie i rozpowszechnianie miłości i odpowiedzialności za nie, troskę o ich los.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło 24 uczniów, w tym 4 uczniów z klasy I, 16 uczniów z klasy II i 4 uczniów z klasy III. Ogłoszenie wyników nastąpiło 02.10 2012. Niestety, żaden z naszych uczniów nie został wyróżniony, ale mimo to nasza szkoła otrzymała dyplom jako podziękowanie za udział w konkursie. Może następnym razem nam się uda, nie poddamy się.