Królestwo zakręconego czasu

W trosce o najmłodszych użytkowników ruchu drogowego, ZEW Niedzica S.A., już po raz ósmy przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej, pn. „Bezpieczne dziecko na drodze”. Tegoroczne przedsięwzięcie, w mocno odświeżonej odsłonie, obejęło swym zasięgiem ponad 230 dzieci z klas od 0-3, uczęszczających do szkół w Sromowcach Niżnych, Grywałdzie, Trybszu i Dębnie.

16.10.2015r. o godz. 11.00 w hali maszyn elektrowni, najmłodsi wychowankowie wymienionych szkół   mieli okazję zobaczyć obiekt elektrowni w bardzo niecodziennej odsłonie, podczas spektaklu „Królestwo Zakręconego Czasu, czyli Bajka o Mądrych Dzieciach”, w wykonaniu wyjątkowych aktorów, którzy na co dzień pełnią funkcję Funkcjonariuszy Straży  Miejskiej Miasta Krakowa.