Witaj szkoło!

Tak niedawno staliśmy tu, aby życzyć sobie udanego wypoczynku. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy rok w szkole. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walki, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września. W naszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Nie tylko jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia na ten rok szkolny. Nie trzeba mówić, że oczywiście na pierwszym miejscu listy postanowień jest owa walka - walka o oceny. Bo przecież uczymy się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny, czy przyjaciół, tylko dla siebie. Jeszcze raz pragnę życzyć wszystkim  samych sukcesów,  dobrych ocen, a wam kochani nauczyciele dużo cierpliwości i wytrwałości.